Nowa responsywna wersja wszystko.pl

2 pkt
Piotr Budzinowski napisał/a o
Wszystko.pl
Wszystko.pl artykułów: 12

4 lata temu

Szanowni Państwo
Z przyjemnością informujemy o udostępnieniu nowej responsywnej wersji platformy sprzedażowej wszystko.pl.

Prezentujemy całkowicie nowy, atrakcyjny wygląd dostosowany do pracy na dowolnym urządzeniu. Od tej aktualizacji pod jednym adresem: wszystko.pl kryją się strony, które wpłyną na zwiększenie komfortu wyszukiwania i przeglądania towarów z smartfona, tabletu, czy komputera PC, co przełoży się na wzrost sprzedaży u Klientów, wystawiających towary na wszystko.pl. Obecnie Sprzedawcy udostępniają już 346 tys. towarów.

Nowa wersja to również nowa strona główna, zoptymalizowana pod względem wyszukiwania towarów. Wchodząc na stronę: wszystko.pl konsument widzi tylko pole do wyszukiwania oraz produkty dnia - pełny katalog produktów dostępny jest po pierwszym wyszukaniu żądanego towaru. Dzięki takiemu rozwiązaniu wyszukujący nie jest przytłoczony dużą ilością informacji i może wyszukiwać towary w analogiczny sposób jak robi to np. w wyszukiwarce Google.

Nowa wersja to również usprawnienia w zakresie:
• Prezentacji kategorii towarów - główne kategorie zostały zoptymalizowane i przeniesione do górnej części strony.
• Prezentacji katalogu towarów - uzyskał on przejrzystość z nakierowaniem na najważniejsze informacje.
• Składania zamówienia - proces został uproszczony i zoptymalizowany pod względem użyteczności.
• Zestawów - m.in. zostały dodane obszary: "Taniej w zestawie" oraz wprowadzono powiadomienia o dostępności dla zestawów o statusie: "Zapowiedź" i "Niedostępny".;

Przypominamy, że w najnowszych wersjach systemów Comarch ERP Altum, Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Optima zostały wprowadzone panele prezentujące informacje z portalu handlowego wszystko.pl. Dzięki temu rozwiązaniu:

Sprzedawcy mogą sprawdzać jakich najczęściej towarów szukają potencjalni Klienci i podejmować decyzje biznesowe o udostępnianiu towarów na wszystko.pl czy też wprowadzeniu nowych towarów do swojej oferty.

Konsumenci (użytkownicy naszych systemów) mogą oglądać produkty polecane oraz ofertę dnia co z kolei wpłynie na popularyzację portalu.

Aby mieć dostęp do powyższych informacji Klienci Comarch ERP nie muszą wystawiać towarów na wszystko.pl, co oznacza że wszystko.pl uzyskało unikalny kanał dotarcia do około 80 tysięcy potencjalnych sprzedawców i kilkukrotnie wyższą liczbę konsumentów przeglądających ofertę.

Zachęcamy do aktywnego promowania nowych możliwości jakie daje platforma wszystko.pl oraz dokonywania zakupów.

Z pozdrowieniami,

Masz pytanie?

zadaj pytanie

Masz pomysł?

zgłoś pomysł