Z drugiej strony końca

oceń
Jolanta Mieszczyk napisał/a o
5 lat temu

Posted: Wojciech Czerepak

Tytuł: Z drugiej strony końca

Jest tydzień do zakończenia ważnego i dużego kontraktu. Wszyscy uwijają się, aby dopiąć ostatnie zamówienia, zrealizować ostatnie usługi. Teraz możemy zrobić najlepiej jak możemy wszystko to, co ustaliliśmy z Klientem. Nikt już nie szuka nowych możliwości ani nowych pomysłów na efektywniejsze działanie.

Pod koniec miesiąca orientujemy się, że na koncie oszczędnościowym mamy środki, które nieoprocentowane leżą sobie i jest ich tylko mniej o bieżące wydatki. Mogliśmy zrobić lokatę i jakąś drobną kwotę zaoszczędzić - ("Nieważne jak i na czym"). Ale nie oszczędziliśmy nic.

W każdym działaniu nadchodzi taki "moment poza czasem" pędzimy do przodu, ale mamy świadomość, że czas na niektóre działania już minął. Straconych szans tylko szkoda.

Moment poza czasem" pojawi się za kilkadziesiąt dni - skończą się szkolenia dofinansowane z UE. Rozwój i zdobywanie nowych kompetencji już nie będzie tak łatwe i tak tanie. Skończył się już okres finansowania rozwoju kapitału ludzkiego zdefiniowany na lata 2007-2013. Zostały do wykorzystania ostatnie zakontraktowane wcześniej środki. Za kilka miesięcy zostanie już tylko żal, że nie udało się wykorzystać tej szansy. W kolejnych okresach dostęp do dofinansowania szkoleń może być dużo trudniejszy i ograniczony.

Ale można jeszcze wykorzystać te możliwości - My jeszcze mamy dla naszych Partnerów i Klientów szkolenia dofinansowane w woj. podkarpackim, śląskim i łódzkim. Mamy duże doświadczenie na rynku szkoleń, więc możemy Państwu zapewnić sprawdzone rozwiązania. To, że Państwo nie musicie nic płacić nie zmniejsza gwarancji najlepszej wiedzy i organizacji. Do tradycyjnych obszarów jakimi się zajmujemy (IT, zarządzanie projektami) dołożyliśmy wiedzę naszych najlepszych praktyków z zakresu marketingu internetowego, rozwiązań opensource, finansowania IT i innych.

Warto to sprawdzić zanim będziemy patrzyć na koniec tych możliwości z drugiej strony.

INFORMACJE O PROJEKTACH

Masz pytanie?

zadaj pytanie

Masz pomysł?

zgłoś pomysł