Poznaj nowości w Comarch ERP iFaktury24

2 pkt
Agnieszka Drzazga napisał/a o
Comarch ERP XT
Comarch ERP XT artykułów: 62

Nowa nazwa Comarch ERP iFaktury24

4 lata temu

Bardzo miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym udostępniliśmy najnowszą wersję systemu Comarch ERP iFaktury24, w której oprócz nowych funkcjonalności pojawił się zupełnie nowy system logowania.

Nowe logowanie w Comarch ERP iFaktury24 to duże ułatwienie dla Klientów pracujących w chmurze Comarch, ponieważ od teraz przy pomocy tylko jednego hasła dostępowego będzie można korzystać z rozwiązań chmurowych bez konieczności osobnego logowania się do każdego z nich.

Nowa wersja niesie też ze sobą możliwość wykonywania operacji seryjnych na dokumentach, dzięki czemu zbiorowe działania takie jak drukowanie wielu dokumentów czy wysyłka mailem będą realizowane w jeszcze krótszym czasie.

Nowością jest też terminarz, który z pewnością ułatwi pracę i organizację. Ponadto synchronizacja z Kalendarzem Google sprawia, że dostęp do terminarza będzie możliwy bez konieczności logowania się do naszego systemu.

Pragniemy również zaprosić Państwa do zarejestrowania się na bezpłatny webinar dotyczący zmian w przepisach, jakie są zapowiadane na rok 2016. Webinarium odbędzie się już 12 stycznia 2016, a gościem specjalnym będzie prof. Witold Modzelewski.

REJESTRACJA NA WEBINAR >>

Zachęcamy do korzystania z zawsze zgodnego z przepisami Comarch ERP iFaktury24, któremu zaufało już ponad 39 tysięcy klientów i liczba ta wciąż rośnie.


Z pozdrowieniami,

Masz pytanie?

zadaj pytanie

Masz pomysł?

zgłoś pomysł