Przeczytaj „Małą książeczkę o mobilności” i uwolnij swój biznes

4 pkt
Łukasz Żur napisał/a o
Comarch Mobile
Comarch Mobile artykułów: 100

6 lat temu

Wykorzystanie potencjału urządzeń mobilnych na potrzeby biznesu to wyzwanie, przed którym będzie stał w najbliższym czasie każdy przedsiębiorca.


Jak podaje firma badawcza Gartner w tym roku po raz pierwszy na świecie sprzedano więcej smartfonów niż klasycznych telefonów komórkowych (225 mln smartfonów i 210 mln telefonów).


Trend ten ma też swoje odbicie również w Polsce. Już 11 mln Polaków używa na co dzień różnego rodzaju smartfonów, co przekłada się m.in. na ruch w "polskim" internecie - aż 7,9 proc. Jest generowane przez urządzenia mobilne. Znamienne też jest to, że aż 55,6 proc. użytkowników internetu używa smartfonów i tabletów do jego przeglądania.
Powyższe dane pokazują, jak na naszych oczach trend mobilności przeistacza się w społeczną rewolucję na taką skalę, jaką było upowszechnienie się internetu. Dodatkowo rewolucja mobilności ma - z punktu widzenia biznesu - dwa wymiary: wpływa zarówno na otoczenie biznesu (klienci, kontrahenci itp.), jak i na sam sposób prowadzenia biznesu (rozwiązania ułatwiające pracę).


Dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa specjalną publikację pt.: "Mała książeczka o mobilności, czyli oderwij swój biznes od biurka", którą można pobrać [tutaj].

Komentarze:

Masz pytanie?

zadaj pytanie

Masz pomysł?

zgłoś pomysł