Webinar Comarch DMS już 14 września o 11:00!

oceń
Krzysztof Szeremeta napisał/a o
Comarch ERP XL
Comarch ERP XL artykułów: 77

Comarch ERP XL

9 mie. temu

Comarch DMS (Data Management System) to narzędzie, które w prosty sposób pozwala modelować różnego typu procesy w zakresie obiegu dokumentów i informacji w firmie. Zaawansowane możliwości pomogą wdrożyć oraz usprawnić np.: elektroniczny obieg faktur kosztowych, zapotrzebowań, pism czy dokumentacji technicznej. Webinar poświęcony systemowi odbędzie się w czwartek 14 września o godzinie 11:00. Zarejestrować można się tutaj: http://webinary.comarch.pl/sprawny-obieg-dokumentow-w-twojej-firmie/ 

Każda firma, niezależnie od profilu działalności, procesuje znaczną ilość pism i dokumentów. Archiwizacja i praca z dokumentami w formie papierowej bywa uciążliwa, a dodatkowo wymaga znacznej przestrzeni biurowej.

Moduł Comarch DMS pozwala na przyśpieszenie wprowadzania danych dzięki funkcji masowego skanowania i wykorzystania narzędzi OCR. Proces akceptacji i dostępu do dokumentów jest możliwy z poziomu aplikacji mobilnych na Android i iOS lub przez przeglądarkę www.

Oprócz podstawowych działań takich jak procesowanie faktur kosztowych czy dokumentów umów, moduł ten można wykorzystać do uporządkowania oraz nadzoru przebiegu procesów: kontroli jakości, realizacji projektów czy stopnia realizacji zleceń serwisowych świadczonych przez firmy zewnętrzne.

Dzięki webinarowi dowiesz się, jak:

  • Elastycznie zarządzać obiegiem dokumentów
  • Procesować dokumenty poza firmą, dzięki wykorzystaniu aplikacji mobilnych i webowych
  • Kontrolować czas realizowanych zadań z poziomu aplikacji oraz poprzez wykorzystanie raportów
  • Zautomatyzować wprowadzanie dokumentów dzięki technologii OCR
  • Pracować w modelu wielofirmowym.

Serdecznie zachęcamy do rejestracji!

Komentarze:

Masz pytanie?

zadaj pytanie

Masz pomysł?

zgłoś pomysł