Warsztaty Business Intelligence w Comarch BI Point

oceń
Paulina Ziarek napisał/a o
BI
BI artykułów: 21

BI

rok temu

Chcielibyśmy zaprosić Państwa na 2-dniowe szkolenie z zakresu funkcjonalności Comarch BI Point, które odbędzie się w dniach 27-28 III 2018 w Krakowie


Celem szkolenia jest prezentacja funkcjonalności platformy analitycznej Comarch BI Point a także przekazanie uczestnikom możliwie jak największego zasobu wiedzy z zakresu rozwiązań i narzędzi BI w systemie Comarch BI Point. W trakcie warsztatu dowiedzą się Państwo jak przebiega instalacja i konfiguracja rozwiązania oraz jak korzystać z podstawowych i zaawansowanych funkcji dostępnych w aplikacji.

Co istotne, w związku z ukazaniem się nowej wersji narzędzia BI Point 7.0 zaprezentujemy jego nowe funkcjonalności w tym przede wszystkim wieloźródłowość oraz komentarze.

Warsztaty będą prowadzone pod kierunkiem Wdrożeniowców i Konsultantów sektora Comarch ERP, na bazach systemów Comarch ERP XL BI oraz Comarch ERP Altum BI. Ich realizacja przebiegnie w formie naprzemiennie następujących po sobie mini wykładów oraz ćwiczeń praktycznych, łącząc w sobie fachową wiedzę merytoryczną z przykładami jej wykorzystania w środowisku pracy.

Zainteresowanym zapisem, proponujemy dokonanie rejestracji za pośrednictwem Rejestratora aplikacji szkoleniowej (Rejestracja)  lub poprzez bezpośrednie zalogowanie do aplikacji szkoleniowej CSC.
W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt: szkolenia.erp@comarch.pl

Serdecznie zapraszamy.

Masz pytanie?

zadaj pytanie

Masz pomysł?

zgłoś pomysł