Spotkania z Użytkownikami Comarch ERP XL 2018

1 pkt
Krzysztof Szeremeta napisał/a o
Comarch ERP XL
Comarch ERP XL artykułów: 93

Comarch ERP XL

10 mie. temu

Jak co roku, zapraszamy na tradycyjne wrześniowe Spotkania z Użytkownikami Comarch ERP XL, które w tym roku przebiegną pod hasłem digitalizacji. Spotkamy się w pięciu miastach: Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu.

Digitalizacja – czyli cyfrowa transformacja – pozwala na osiągnięcie przez firmę pełni jej potencjału, a tym samym – na zdobycie przewagi konkurencyjnej na rynku. Podstawą digitalizacji firmy jest system ERP. Podczas tegorocznych Spotkań podpowiemy, jak w stu procentach wykorzystywać jego możliwości: dla optymalizacji procesów w firmie oraz dla maksymalizacji zysków.

Podczas konferencji zaprezentujemy szereg nowości - m.in. wieloźródłowe raportowanie, spinacze elementów, obsługę split payment i RODO czy zmiany w Comarch MES. Zdradzimy także plany na następne miesiące.

Czynna będzie także Strefa Eksperta – przestrzeń indywidualnych konsultacji z naszymi specjalistami, którzy będą do dyspozycji gości od rana aż do zakończenia konferencji.

Wśród prelegentów znajdą się nie tylko twórcy systemu, ale też praktycy, przedsiębiorcy, którzy na co dzień zarządzają firmą z Comarch ERP XL. Dotychczas udział potwierdzili Michał Leszek - współwłaściciel i dyrektor marketingu LECHPOL ELECTRONICS (właściciela marki Kruger&Matz) oraz Jacek Milecki - prezes zarządu Polmill sp. z o.o.

Pełna agenda wydarzenia oraz rejestracja dostępne są tutaj: https://event.comarch.com/erp/pl/spotkania-erp-xl-2018/

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapraszamy!

Masz pytanie?

zadaj pytanie

Masz pomysł?

zgłoś pomysł