„Twoje biuro także skorzysta dołączając do iKsięgowość24” – relacja biura rachunkowego

6 pkt
Jadwiga Handzel napisał/a o
Chmura
Chmura artykułów: 23

Comarch ERP XT
Comarch ERP XT artykułów: 62

Nowa nazwa Comarch ERP iFaktury24

5 lat temu

Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z wypowiedzią biura rachunkowego należącego do iKsięgowość24:

Szukając możliwości dalszego rozwoju prowadzonej działalności postanowiliśmy dołączyć do ogólnopolskiej społeczności biur rachunkowych korzystających z Comarch ERP Optima. Minęły dwa lata i uważamy, że była to dobra decyzja. Dlaczego?

Po pierwsze - nowi klienci. iKsięgowość24.pl to portal odwiedzany przez klientów poszukujących biura rachunkowego. Indywidualna wizytówka pozwala zaprezentować nasze biuro, a klientom skontaktować się z nami. Wśród poszukujących przeważają przedsiębiorstwa korzystające z aplikacji Comarch. Dajemy im możliwość korzystania z internetowej wymiany dokumentów, przez co nasza oferta jest celniejsza.

Po drugie - zmniejszenie kosztów. Każdemu klientowi naszego biura nieodpłatnie udostępniamy wygodną aplikację online do wystawiania faktur sprzedaży - Comarch ERP iFaktury24. Dzięki temu programowi po zakończeniu miesiąca możemy zaimportować wszystkie dokumenty do Optimy, bez konieczności ich ręcznego wprowadzania. Oszczędzamy czas i pieniądze, a klienci dostają od nas atrakcyjny gratis.

Po trzecie - bezpieczeństwo danych. Odtworzenie utraconych baz danych klientów czy gotowych, ale niezłożonych sprawozdań finansowych to nierzadko kosztowna operacja. W ramach pakietu iKsięgowość24 korzystamy z usługi iBard24 - automatycznej kopii bezpieczeństwa wykonywanej online. Raz ustalamy harmonogram, potem kopie tworzą się same. Nasze dane są zabezpieczone na serwerach Comarch i szybko dostępne w razie potrzeby.

iKsięgowść24 to jedyny taki serwis w Polsce, a posiadanie wizytówki na portalu możliwe jest także nieodpłatnie. Dołącz, bo warto.

Polecam,
Sylwia Krawczyk
ADACTA Kancelaria Doradztwa Podatkowego
Zobacz w iKsięgowość24

Masz pytanie?

zadaj pytanie

Masz pomysł?

zgłoś pomysł