Nowa wersja Comarch TNA 2.5

2 pkt
Aleksandra Lisińska napisał/a o
Comarch TNA
Comarch TNA artykułów: 9

Nowa wersja
Nowa wersja artykułów: 135

Tą kategorią będziemy oznaczać m.in. posty na BLOGu, które będą dotyczyły planowanych wersji do wydania oraz informacje o wydanych wersjach.

7 mie. temu

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy o udostępnieniu nowej wersji Comarch TNA 2.5!

Nowa odsłona usługi to przede wszystkim możliwość definiowania planu pracy. W obecnej wersji usługa umożliwia planowanie czasu pracy przez tworzenie planów pracy (normowany oraz nienormowany) zgodnych z ustalonym systemem czasu pracy w danej firmie i przypisywanie do nich pracowników oraz centrów struktury.

W tej wersji dodaliśmy także bardziej rozbudowane raporty obecności dla pracownika oraz pracodawcy. Dodane raporty umożliwiają podgląd przepracowanego czasu pracy oraz szczegółowych statystyk. W celu ułatwienia nawigacji po usłudze, dodaliśmy nową zakładkę "Raport obecności" w menu bocznym widoczną dla każdego pracownika w kontekście jego czasu pracy oraz dla pracodawcy w kontekście pracowników, którymi zarządza. 

Zachęcam do zapoznania się z nowościami dostępnymi w Comarch TNA 2.5!

Jednocześnie przypominam o trwającej do końca sierpnia promocji na urządzenia Comarch TNA Gateway. Więcej informacji na temat promocji znajduję się tutaj >> https://tna.comarch.com/pl/promocja/

Masz pytanie?

zadaj pytanie

Masz pomysł?

zgłoś pomysł