Comarch ERP Mobile 2015.0 - nowa wersja już dostępna!

oceń
Joanna Bałut napisał/a o
Comarch Mobile
Comarch Mobile artykułów: 100

Newsletter
Newsletter artykułów: 12

5 lat temu

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością informujemy o udostępnieniu nowej wersji Comarch ERP Mobile 2015.0. Nowa wersja to nowe możliwości, jakie daje zarówno aplikacja do zarządzania pracownikami Comarch ERP Mobile Kierownik Sprzedaży, jak również dla przedstawicieli handlowych - Comarch ERP Mobile Sprzedaż. Prócz nowych funkcjonalności w wersji 2015.0 został także zmieniony mechanizm kontroli legalności oprogramowania oraz pojawiły się elementy nowego interfejsu aplikacji webowej.

Aplikacje z pakietu Comarch ERP Mobile zdobywają rynek. Analizując osiągniętą sprzedaż po 11 miesiącach 2014r. odnotowaliśmy ponad 26% wzrostu w porównaniu do analogicznego okresu roku 2013. Na szczególną uwagę zasługuje sprzedaż nowych licencji Comarch ERP Mobile Magazyn, która wzrosła o 89%. W rankingu sprzedaży prowadzą: NETRIX z Lublina, INFORTES z Wrocławia, T2S z Warszawy oraz CDN Partner z Krakowa. Tak trzymać!

Comarch ERP Mobile 2015.0 to przede wszystkim rozwój aplikacji mobilnych pod współpracę z systemem Comarch ERP Altum. Kierownik Sprzedaży został wzbogacony o nowe funkcjonalności umożliwiające planowanie spotkań, zadań oraz kontaktów, które następnie realizowane są przez przedstawicieli handlowych w Sprzedaży. Planując spotkania kierownik może wskazać kontrahentów, których ma odwiedzić pracownik, a system sam zaplanuje optymalną trasę przejazdu i pokaże ją na mapie. Dodatkowo, planując spotkania, czy kontakty można dodawać kwestionariusz, którego uzupełnienie z pewnością umożliwi pozyskanie ważnych informacji.

Sprzedaż została wzbogacona o kolejne funkcjonalności, które poszerzają współpracę aplikacji z systemami Comarch ERP.Nowości w Sprzedaży to m.in.:

we współpracy z Comarch ERP Altum
- dodawanie zapytań ofertowych sprzedaży,
- obsługa limitu kredytowego,
- możliwość dodawania i uzupełniania kwestionariuszy,
- obsługa numeru obcego,
- pobieranie czasu dostawy z cennika,

we współpracy z Comarch ERP XL
- obsługa limitu kredytowego,

we współpracy z Comarch ERP Optima
- edycja karty kontrahenta,
- obsługa limitu kredytowego,
- zoptymalizowanie wysyłania cen i atrybutów dokumentu na urządzenie mobilne oraz dla dokumentów wczytanych z urządzenia mobilnego działania jednostek pomocniczych.

W ramach ujednolicania kontroli legalności produktów Comarch ERP Mobile od wersji 2015.0 korzysta z tego samego narzędzia co Comarch ERP XL i Comarch ERP Optima, którym jest Comarch ERP Menadżer Kluczy. Przed aktualizacją do nowej wersji Comarch ERP Mobile należy odwiedzić stronę >>, gdzie będzie możliwość pobrania odpowiednich danych dotyczących nowego klucza zabezpieczającego. Dodanie kluczy wirtualnych do instalacji Klientów, które dokonaliśmy w ostatnich dniach nie powinny zakłócić działania Państwa Klientów. W razie problemów zalecamy wykonanie aktualizacji Menadżera Kluczy do najnowszej wersji 2015.1.1.

W sytuacji, kiedy po zalogowaniu się na podaną stronę, nie znajdą Państwo niezbędnych danych, proszę o kontakt z działem Logistyki.

Comarch ERP Mobile 2015.0 współpracuje z:

  • Comarch ERP XL 2015.0.2 oraz 2014.1.4
  • Comarch ERP Altum 2015.0
  • Comarch ERP Altum 6.3 (Sprzedaż i Kierownik Sprzedaży tylko Monitorowanie)
  • Comarch ERP Optima 2015.0.1
  • Comarch ERP XL Start (Kierownik Sprzedaży tylko Monitorowanie, Sprzedaż bez obsługi wizyt)

Szczegółowy opis nowości udostępnionych w wersji znajduje się w dokumencie: zmiany wprowadzone w Comarch ERP Mobile 2015.0 do pobrania dla Partnerów oraz dla Klientów.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się i korzystania z naszych rozwiązań!

Z pozdrowieniami,

Masz pytanie?

zadaj pytanie

Masz pomysł?

zgłoś pomysł