partner
Jarosław Mikosz
3 123 pkt
2 pytań
192 odpowiedzi
26 pomysłów
46 komentarzy
270 91%
4 pkt

CRM - nowy przypominacz

Jarosław Mikosz napisał/a o
CRM
CRM pomysłów: 78 | odpowiedzi: 341

Wojciech PawełkaKonrad TraczkowskiPaweł BrzostowskiPaweł BłaszykWojtusik WaldemarMaciej FirsowiczZbigniew CzerneckiPrzemysław Pluciński

Wnioskuję o rezygnację ze starego przypominacza na rzecz nowych mechanizmów dostępnych przecież w nowym interfejsie. Tak jak pokazywne są użytkownikowi chmurki z różnymi komunikatami tak można chyba realizować przypomnienia z CRM. Aktualny przypominacz jest moim zdaniem dość anachroniczny i na pewno praktyczniejszym byłoby rozwiązanie wbudowane w program.

Odpowiedzi:

User Avatar
partner
Łukasz Walter
28 882 pkt
120 pytań
2598 odpowiedzi
65 pomysłów
707 komentarzy
3090 96%
4 pkt
 
Łukasz Walter odpowiedział/a
CRM
CRM pytań: 101 | odpowiedzi: 341

PIEKARNIA Miłosz BaranowskiDariusz StanaszekWojciech OwczarekŁukasz FrankowskiMonika KalaDominik WajdaPaweł Brzostowski
5 lat temu

A może by tak zawnioskować w końcu o integrację kalendarza CRM z Outlookiem ? Pamiętam, że pomysł zgłaszałem na Partnerstwie w Karpaczu, ale jego żywot trwał tyle ile czasu było do imprezy. Wydaje mi się, że to byłoby najbardziej uniwersalne rozwiązanie które w końcu pozwoliłoby na współpracę z urządzeniami mobilnymi, telefonami nie tylko przedstawicieli handlowych z Mobilem.

Osobiście nie używam terminarza CRM ze względu na to, że nie siedzę cały dzień w firmie, więc lepszym dla mnie rozwiązaniem jest klepanie spotkań do Outlooka a następnie synchronizacja przez chmurę z iPhone. Oczywiście brak możliwości analizy spotkań bezpośrednio z Optimy i wystawianie za te spotkania faktur jest irytująca, ale nie na tyle, żebym klepał kalendarz w dwóch miejscach ręcznie.

User Avatar
klient
Zbigniew Czernecki
202 pkt
4 pytań
5 odpowiedzi
6 pomysłów
18 komentarzy
27 100%
oceń
 
Zbigniew Czernecki odpowiedział/a
CRM
CRM pytań: 101 | odpowiedzi: 341

PIEKARNIA Miłosz BaranowskiDariusz StanaszekWojciech OwczarekŁukasz FrankowskiMonika KalaDominik WajdaPaweł Brzostowski
5 lat temu

Bardzo dobry pomysł. U nas dotychczasowy przypominacz kompletnie się nie sprawdził i musiałem pokombinować z wysyłaniem maili z Analiz BI, ale to też nie rozwiązało do końca problemów z przypomnieniami.

Masz pytanie?

zadaj pytanie

Masz pomysł?

zgłoś pomysł