klient
Mirosław Kyrcz
2 pkt
4 pytań
8 odpowiedzi
5 pomysłów
5 komentarzy
8 50%
oceń

robienie zamówień przy sprzedaży na WZ

Mirosław Kyrcz zapytał/a o
Comarch ERP Optima
Comarch ERP Optima pytań: 4588 | odpowiedzi: 18410

Optima

Marcin ToruńMateusz WielochaAnia WitońPatrycja RasińskaMagdalena KunickaIZABELA LATUSJoanna StanisławskaMonika Kala

czy ktoś z was wystawia dużo dokumentów WZ które są przekształcane do FS np. dwa razy w miesiącu ?  Bo mamy taki problem że raport braków staje się bezużyteczny i w całym BI to znaleźliśmy jeden raport który działa w oparciu o WZ. Bo WZ odzwierciedla faktyczny ruch w magazynie. Co robić , Wiem że można wziąć  informatyka i stworzyć własne ale to na cholerę komu te raporty w programie. Piszę sobie z nimi od 24.01 w tempie korespondencyji z babcią ale nadal nie można pracować. Dzisiaj napisali mi wysyłają mi coś tam w załączniku ale niestety mail załącznika nie ma. Myślę że te całe indywidualne strony klienta to takie getto gdzie ma się kwiczonce baranki pod kontrolą. Powinno się stworzyć publiczne forum a może fanPage na facebooku. co pozwoliłoby firmie Comarch prężniej się rozwijać. A pszyszli użytkownicy mogliby więcej dowiedzieć się więcej o programi aby dokonać lepszych. Może więcej Comarch przeznaczy na rozwój niż  Kluby sportowe. Jeśli płać tyle że kupuje ten sam produkt co trzy lata to bardzo dużo kasy. Długoletni użytkownik z właśnej perspektywy może ocenić jak np. moduł handel zmienił się przez trzy lata. Warto pomyśleć jak pomóż w rozwoju Comarch z pożytkiem dla użytkowników.

Odpowiedzi:

User Avatar
klient
Wojciech Krzyżewski
91 pkt
6 pytań
11 odpowiedzi
0 pomysłów
0 komentarzy
1 100%
oceń
 
Wojciech Krzyżewski odpowiedział/a
Comarch ERP Optima
Comarch ERP Optima pytań: 4588 | odpowiedzi: 18410

Optima

Marcin ToruńMateusz WielochaAnia WitońPatrycja RasińskaMagdalena KunickaIZABELA LATUSJoanna StanisławskaMonika Kala
8 mie. temu

Witam,

ja mam podobny problem. Czy otrzymał Pan jakieś rozwiązanie z Comarch? Do niedawna pracowałem na zrobionym przez informatyka programie działającym w przeglądarce ale opierającym się właśnie na dokumentach WZ i PZ. Jedyny jego minus to prędkość działania. Wygenerowanie zamówienia w oparciu o ruchy w magazynie chwilę trwało i przy okazji spowalniało innym pracownikom pracę na programie podczas generowania zapotrzebowania. Zmusiło mnie to do przesiadki na systemowe generowanie zamówień.

Denerwuje mnie w tym raporcie braków również to że zamknięcie okna nie jest poprzedzone jakimkolwiek komunikatem. Wystarczy nacisnąć przycisk ESC i efekty naszej pracy idą w niepamięć.  Może należałoby to poprawić w kolejnych aktualizacjach...?

Jeśli znalazł Pan jakieś rozwiązanie to miło mi będzie jeśli podzieli się Pan ze mną.

pozdrawiam

Wojciech Krzyżewski

Ta odpowiedź została skomentowana

Masz pytanie?

zadaj pytanie

Masz pomysł?

zgłoś pomysł