Społeczność Comarch ERP | Użytkownicy Klienci Partnerzy Comarch
User Avatar
partner
Łukasz Walter
27 042 pkt
74 pytań
1682 odpowiedzi
48 pomysłów
534 komentarzy
1650 97%
Łukasz Walter zapytał/a o
Comarch ERP Optima
Comarch ERP Optima pytań: 2431 | odpowiedzi: 11273

Optima

Marcin GałkaDorota KimszalŁukasz WalterŁukasz DutkiewiczJan WęgrzynredlumekJolanta CieplińskaJoanna Stanisławska
BI
BI pytań: 76 | odpowiedzi: 262

BI

Łukasz WalterKrzysztof StarachowskiKrzysztof WilkMarek JanczewskiMarcin KucaWojciech Smazawojtek@marketbhp.plMarcin Żelaznowski

BI Point i Optima w chmurze

Dodano 3 godz. temu

Czy ktoś się orientuje czy jeden produkt Comarch czyli BI Point Open można zintegrować z drugim produktem Comarch czyli Comarch ERP Optima w modelu usługowym ?

User Avatar
klient
Krzysztof Starachowski
1 326 pkt
72 pytań
89 odpowiedzi
3 pomysłów
5 komentarzy
47 95%
Krzysztof Starachowski zapytał/a o
BI
BI pytań: 76 | odpowiedzi: 262

BI

Łukasz WalterKrzysztof StarachowskiKrzysztof WilkMarek JanczewskiMarcin KucaWojciech Smazawojtek@marketbhp.plMarcin Żelaznowski

BI wykres złożony dzień do dnia

Zaktualizowano 7 d. temu

Potrzebuję analizy, która przedstawi mi porównanie sprzedaży w tych samych dniach roku bieżącego i zeszłego. Np. sprzedaż dzienna w styczniu 2016 i styczniu 2017. Chciałbym również wygenerować do tego wykres liniowy w dwóch kolorach: dla 2016 i 2017.

Na bazie raportu sprzedaży zrobiłem coś takiego jak w załączniku, potrzebuję jeszcze porównać te lata.

User Avatar
partner
Łukasz Walter
27 042 pkt
74 pytań
1682 odpowiedzi
48 pomysłów
534 komentarzy
1650 97%

Drodzy Partnerzy,

Jest już dostępny nowy produkt z zakresu Business Intelligence: Comarch BI Point Standalone, przeznaczony dla wszystkich użytkowników modułu BI Point w programach Comarch ERP XL i Comarch ERP Altum. Migracja na nową wersję naszego narzędzia analityczno-raportowego jest bezpłatna. Dzięki niej użytkownicy zyskają dostęp do częstszych aktualizacji, a co za tym idzie zwiększenie stabilności i wydajności programu, a także wzbogacą go o nowe funkcje. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem, w którym zostały przedstawione wszystkie założenia potrzebne do wykorzystania aplikacji.

W czwartek 10.08. zapraszamy do wzięcia udziału w e-szkoleniu przeprowadzanym na platformie WebEx, podczas którego dowiedzą się Państwo więcej o nowym produkcie. Konsultant Business Intelligence opowie o Comarch BI Point Standalone, zaprezentuje najnowsze funkcjonalności oraz odpowie na Państwa pytania. Więcej informacji niebawem!

Paulina.Marciniec napisał/a o
BI
BI artykułów: 17

BI

Paulina.MarciniecMonika MiłekKrzysztof SzeremetaRobert ŻuberMaciej PawełczakPaulina PacekWojciech JabłonkaPiotr Tomasiak

E-szkolenie Comarch BI Point Standalone

Dodano miesiąc temu

Szanowni Państwo,
w czwartek 10 sierpnia o godzinie 11:00 odbędzie się e-szkolenie dotyczące nowego produktu Comarch BI Point Standalone. Rejestrację na szkolenie prowadzimy na Indywidualnych Stronach Partnerów:
ZAREJESTRUJ SIĘ


Comarch BI Point Standalone jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników modułu BI Point w programach Comarch ERP XL i Comarch ERP Altum.
Migracja na nową wersję naszego narzędzia analityczno-raportowego jest bezpłatna. Dzięki niej użytkownicy zyskają dostęp do częstszych aktualizacji (a co za tym idzie: zwiększenie stabilności i wydajności programu), a także wzbogacą go o nowe funkcje.
To już drugie wydarzenie, podczas którego zaznajamiamy Państwa z naszą nowością. Pierwszym z nich był BI BootCamp, który zebrał bardzo dobre opinie uczestników. Przykładem niech będą słowa Pani Marty Curzytek z Pomorskiej Grupy informatycznej:
„Spora dawka technologicznej wiedzy na szkoleniu BI Bootcamp organizowanym przez Comarch dla najbardziej aktywnych Partnerów. Nie mogło tam zabraknąć PGI. Merytorycznie, ciekawie i interesująco”.

Pozdrawiam

Paulina Marciniec

Paulina.Marciniec napisał/a o
BI
BI artykułów: 17

BI

Paulina.MarciniecMonika MiłekKrzysztof SzeremetaRobert ŻuberMaciej PawełczakPaulina PacekWojciech JabłonkaPiotr Tomasiak

BI Point Menadżer demo jest już dostępny

Zaktualizowano 2 mie. temu

Cieszy nas rosnące zainteresowanie nową chmurową usługą BI Point Menadżer, dedykowaną użytkownikom programu Comarch ERP Optima/ Comarch ERP Optima BR.
Aby jeszcze lepiej mogli Państwo zapoznać Klientów z oferowanym rozwiązaniem oraz przetestować funkcjonalności narzędzia przygotowaliśmy jego wersję demo.

BI Point Menadżer demo to:
• kompletny zestaw danych w postaci 11 dashboardów oraz 64 raportów
• możliwości tworzenia własnych zestawień i raportów
• wgląd w przykładowe wydruki z programu Comarch ERP Optima
• brak konieczności posiadania własnych baz danych, instalacji narzędzia Data Extractor oraz konfiguracji programu Comarch ERP Optima
• automatyczne czyszczenie danych - wszystkie zmiany wprowadzone do kont demo będą codziennie w nocy usuwane
• wgląd w dane z poziomu Biura Rachunkowego oraz jego trzech klientów:
• adres logowania biura rachunkowego: biuro.rachunkowe+demo@comarch.pl
• adres logowania klienta z branży odzieżowo - kosmetycznej: biuro.rachunkowe+klient1@comarch.pl
• adres logowania klienta z branży samochodowej : biuro.rachunkowe+klient2@comarch.pl
• adres logowania klienta z branży spożywczej: biuro.rachunkowe+klient3@comarch.pl
• hasło dostępu dla wszystkich użytkowników : comarch1!

Pozdrawiam

Paulina Marciniec

Użytkownicy