Społeczność Comarch ERP | Użytkownicy Klienci Partnerzy Comarch
User Avatar
pracownik comarch
Dajana Kopera
5 pkt
0 pytań
3 odpowiedzi
0 pomysłów
0 komentarzy
5 100%
Dajana Kopera odpowiedział/a na
4 d. temu

Dzień dobry,

Istnieje możliwość integracji modułu Kadry i Płace systemu Comarch ERP z systemem Comarch TNA, dzięki tej integracji możliwa jest synchronizacja struktury organizacyjnej oraz czasu pracy pracowników pomiędzy systemami. Synchronizacja wywoływana jest przez użytkownika systemów, jednak planowane jest wdrożenia narzędzia do systemu Comarch TNA za pomocą którego będzie możliwe ustawienie m. in. harmonogramu synchronizacji. 

Więcej o samej integracji systemów pod adresem: https://tna.comarch.com/pl/pomoc/sync-erp/

Czas pracy zaokrąglany jest według ustalonych reguł w momencie tworzenia planu pracy w systemie Comarch TNA. Użytkownik ma możliwość ustawienia opcji:

 • uwzględniaj wcześniejsze rozpoczęcie pracy do X minut,
 • uwzględniaj spóźnienia do X minut,
 • uwzględniaj dzienne przerwy trwające do X minut,
 • uwzględniaj łączne dzienne przerwy trwające do X minut,
 • uwzględniaj wcześniejsze zakończenie pracy do X minut,
 • akceptuj nadgodziny
  • zliczaj pełne minuty,
  • zaokrąglaj nadgodziny w dół do X minut.

Gdzie X w każdym przypadku jest wartością dowolnie dobraną przez użytkownika. 

Nie ma wyjść prywatnych w systemie, za to czas w zależności od wyboru może być przedstawiony jako czas netto (czas pracy bez czasu spędzonego na przerwach) oraz czas brutto (czas pracy wraz z czasem spędzonym na przerwach).

Nadgodziny będą liczone tylko w momencie zaznaczenia opcji "Akceptuj nadgodziny", proszę jednak pamiętać, że w momencie synchronizacji czasów pracy wartości jakie są synchronizowane to tylko czasy odbić pracowników. Z poziomu systemu Comarch TNA wybrane okresy nie są etykietowane np. jako nadgodziny czy przerwa.

Dodatkowo w systemie Comarch TNA jest możliwość eksportu raportów obecności w formacie .xls (Excel) oraz dedykowanych dla systemów ERP (raport ogólny oraz szczegółowy).

Szanowni Państwo,
jesteśmy w trakcie przygotowywania planów rozwojowych usługi Comarch TNA na rok 2020. Chcielibyśmy aby nasza usługa jak najlepiej odpowiadała na Państwa potrzeby, w związku z czym prosimy Państwa o pomoc w tworzeniu roadmapy.

Bardzo prosimy o zgłaszanie pomysłów i głosowanie na już zgłoszone sugestie w sekcji "Pomysły" oraz oznaczanie wpisów kategorią „Comarch TNA”.
Dzięki temu będziemy mogli łatwo śledzić proponowane przez Państwa funkcje i wybrać te z największą ilością głosów.

Dziękujemy za pomoc i liczymy na Państwa zaangażowanie.

Z poważaniem,
Zespół Comarch TNA

User Avatar
klient
Anna Chusnutdinow
2 pkt
1 pytań
1 odpowiedzi
0 pomysłów
0 komentarzy
2 100%
Anna Chusnutdinow zapytał/a o
Comarch TNA
Comarch TNA pytań: 3 | odpowiedzi: 35

Ania KowalczykAnna ChusnutdinowŁukasz Walter

Rejestrowanie czasu pracy w Comarch TNA

Zaktualizowano 25 d. temu

W jaki sposób rejestrowany jest czas pracy pracowników w Comarch TNA? Jeżeli pracownik przyjdzie do pracy np. 15 min. wcześniej i wyjdzie 5 min. później (ponad czas pracy 8 godz.) to zostaną mu policzone nadgodziny?

Aleksandra Lisińska napisał/a o
Nowa wersja
Nowa wersja artykułów: 118

Tą kategorią będziemy oznaczać m.in. posty na BLOGu, które będą dotyczyły planowanych wersji do wydania oraz informacje o wydanych wersjach.

Katarzyna BibrzyckaJacek KrzaczekAgnieszka BlachuraMichał MarczakUrszula KozłowskaElżbieta LulekAleksandra LisińskaGrzegorz Mączka
Comarch TNA
Comarch TNA artykułów: 9

Aleksandra Lisińska

Nowa wersja usługi Comarch TNA 3.0 już dostępna!

Dodano 28 d. temu

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy o udostępnieniu nowej wersji usługi Comarch TNA 3.0.

Nowa odsłona to przede wszystkim możliwość układania precyzyjnego i bezkonfliktowego grafiku pracy dla wybranego okresu oraz centrum.
Dla użytkowników o uprawnieniach Kierownik oraz Zastępca kierownika została dodana nowa zakładka „Grafik pracy” w obszarze Zarządzania Kadrą w menu bocznym. Z tego poziomu wymienieni użytkownicy mają możliwość definiowania grafiku pracy dla podległych sobie pracowników, zgodnie z ich etatem oraz planowanymi nieobecnościami. 

Stworzony grafik jest weryfikowany i walidowany zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy. Po walidacji, w przypadku wystąpienia konfliktów, pojawia się znacznik informujący o ich wystąpieniu oraz szczegółami czego dotyczą.

Do usługi wprowadzona została również możliwość definiowania wymiaru etatu dla pracownika. W sekcjach „Nowy Pracownik” oraz „Edycja Pracownika” dodany został parametr Etat, gdzie można określić wymiar etatu pracownika, normę dobową do urlopu dla pełnego wymiaru etatu oraz datę rozpoczęcia okresu rozliczeniowego pracownika.

Zachęcamy do zapoznania się z usługą Comarch TNA!

Jednocześnie przypominamy o darmowym szkoleniu online dotyczącym rejestracji i zarządzania czasem pracy. Webinar odbędzie się 30 października o godzinie 11:00.

Zapraszamy do rejestracji >> 

Z poważaniem

Zespół Comarch TNA

Szanowni Państwo,

zapraszamy na bezpłatne szkolenie online poświęcone systemowi Comarch TNA. W trakcie szkolenia zobaczą Państwo jak elektroniczna ewidencja czasu pracy przekłada się na większą efektywność pracy w firmie dając wymierne oszczędności a równocześnie zdejmuje z pracodawcy uciążliwą biurokrację w obszarze ewidencjonowania czasu pracy.


Webinar odbędzie się w środę 30 października, godz. 11-11.30


ZAPISZ SIĘ

W trakcie szkolenia pokażemy najważniejsze funkcje usługi Comarch TNA:

 • wygodna rejestracja czasu pracy
 • czytelne raportowanie
 • zgłaszanie delegacji
 • proste zarządzanie urlopami
 • intuicyjny kanał komunikacji pracownika z pracodawcą
 • plan i grafik pracy
 • integracja z modułem Comarch ERP Optima Płace i Kadry


Zapraszam do udziału w webinarze!


Aleksandra Lisińska
Product Manager Comarch Cloud

Użytkownicy

Polecane