Społeczność Comarch ERP | Użytkownicy Klienci Partnerzy Comarch
Joanna Bałut napisał/a o
Comarch Mobile
Comarch Mobile artykułów: 100

Joanna BałutKrzysztof SzeremetaPiotr KurowskiJoanna DymekPiotr BudzinowskiPaulina PacekKatarzyna TeleszPrzemysław Brzeziński
Ogólne
Ogólne artykułów: 119

Urszula KozłowskaZuzanna.JanickaPatrycja WolakMagdalena MorawaMagdalena TrybusKatarzyna BibrzyckaAgnieszka Żołnierczyk-BakaWojciech Borkiewicz
Newsletter
Newsletter artykułów: 12

Gabriela NadczukMarzena GierutJoanna BałutMagdalena RyńskaKamil Góral

Pobierz nowe Demo Comarch ERP Mobile!

Zaktualizowano 9 mie. temu

Udostępniliśmy Demo aplikacji Comarch ERP Mobile, gdzie mogą Państwo zobaczyć i przetestować dotychczasowe oraz nowe funkcjonalności.

Co należy zrobić aby, aby móc korzystać z Demo Kierownika Sprzedaży?

 1. Załóż konto: http://demo2015.salesmanager.comarch.pl
 2. Aktywuj konto, korzystając z linku, jaki został przesłany na podany przez Ciebie adres mailowy
 3. Postępuj zgodnie z instrukcją, aż pojawi się okno do logowania
 4. Zaloguj się podając odpowiednie dane (kod klienta - dowolna nazwa, użytkownik i hasło - zgodnie z danymi przesłanymi w linku aktywacyjnym).

Co należy zrobić aby, aby móc pobrać Demo Sprzedaży?

 1. Znajdź nas na Google Play
 2. Zainstaluj Demo
 3. Zaloguj się do aplikacji, korzystając z konta, jakie wcześniej zostało przez Ciebie założone i przesłanych danych (użytkownika i hasło należy wprowadzić zgodnie z danymi przesłanymi w linku aktywacyjnym).

Nowa wersja Demo Sprzedaży umożliwia dodatkowo rejestrowanie tras oraz korzystanie z komunikatora. Trasy oraz wiadomości będzie można przeglądać w Demo Kierownika Sprzedaży.

Przypominamy, że mamy także wersje Demo BI do pobrania z Google Play.
Bezpłatny dostęp do Magazynu natomiast, możliwy jest z testowym kluczem licencyjnym, jaki mogą Państwo uzyskać u Opiekuna Handlowego.

Przetestuj nasze rozwiązania mobilne - Comarch ERP Mobile!

Gabriela Nadczuk napisał/a o
Ogólne
Ogólne artykułów: 119

Urszula KozłowskaZuzanna.JanickaPatrycja WolakMagdalena MorawaMagdalena TrybusKatarzyna BibrzyckaAgnieszka Żołnierczyk-BakaWojciech Borkiewicz
Newsletter
Newsletter artykułów: 12

Gabriela NadczukMarzena GierutJoanna BałutMagdalena RyńskaKamil Góral
Społeczność
Społeczność artykułów: 4

Społeczność Comarch ERP

Tomasz MalinowskiGabriela NadczukMarzena Gierut

Konferencja Partnerstwo 2015 - serdecznie zapraszamy!

Zaktualizowano 4 lata temu

Szanowni Partnerzy!

Mam ogromną przyjemność zaprosić Was na nasze doroczne największe spotkanie - konferencję Partnerstwo 2015. Zapraszamy ponownie do dobrze ulokowanego pod względem dojazdu i sprawdzonego pod względem jakości usług hotelu Andel's w Łodzi, w dniach 1 - 2 października.

Obiecujemy dawkę nowych wrażeń, mnóstwo wiedzy, wymianę doświadczeń i integrację. A wszystko pod hasłem spójnym z mottem naszej Społeczności i kampanii medialnej - WŁĄCZ RELACJĘ! Bo przecież biznes to właśnie wzajemne kontakty, a nasze spotkanie będzie doskonałą okazją do umocnienia relacji, jakie od lat budujemy.

Zapraszam na stronę konferencji www.partnerstwo2015.comarch.pl po szczegółowe informacje i do rejestracji.

Zapraszam równiez do głosowania na interesujące dla Państwa tematy prezentacji - panel głosowania dostępny również na stronie po zalogowaniu.

pozdrawiam serdecznie,

Gabriela Nadczuk

Partnerstwo 2015

Marzena Gierut napisał/a o
Społeczność
Społeczność artykułów: 4

Społeczność Comarch ERP

Tomasz MalinowskiGabriela NadczukMarzena Gierut
Ogólne
Ogólne artykułów: 119

Urszula KozłowskaZuzanna.JanickaPatrycja WolakMagdalena MorawaMagdalena TrybusKatarzyna BibrzyckaAgnieszka Żołnierczyk-BakaWojciech Borkiewicz
Newsletter
Newsletter artykułów: 12

Gabriela NadczukMarzena GierutJoanna BałutMagdalena RyńskaKamil Góral

Klub Klienta - zakończenie programu lojalnościowego!

Zaktualizowano 4 lata temu

Szanowni Państwo,

informujemy o zamknięciu programu lojalnościowego Klub Klienta. Zgromadzone do tej pory na Państwa koncie punkty, można wykorzystać do 31. maja 2015 roku.


Jednocześnie zachęcamy do dyskusji w ramach Społeczności Comarch ERP. Jedynej w Polsce platformy wymiany wiedzy B2B. Uczestnicy społeczności mogą wymieniać się wiedzą i doświadczeniem oraz zgłaszać pomysły odnośnie rozwiązań Comarch ERP.

Pozdrawiamy,
Zespół Comarch ERP

Joanna Bałut napisał/a o
Comarch WMS
Comarch WMS artykułów: 22

Piotr KurowskiKrzysztof SzeremetaJoanna DymekPiotr BudzinowskiJoanna BałutPaulina Pacek
Comarch ERP Altum
Comarch ERP Altum artykułów: 69

Comarch ERP Altum

Witold PodgórskiKamil LisowskiPiotr KurowskiMarta FedczyszynJarosław OlszaPaweł PilacińskiRobert ŻuberPiotr Budzinowski
Newsletter
Newsletter artykułów: 12

Gabriela NadczukMarzena GierutJoanna BałutMagdalena RyńskaKamil Góral

Nowa wersja Comarch WMS 2015.2 - sprawdź koniecznie!

Zaktualizowano 4 lata temu

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością informujemy o udostępnieniu nowej wersji Comarch WMS 2015.2, która zapewnia współpracę z nową wersją Comarch ERP Altum 2015.2.

W ramach tej współpracy, użytkownik ma dodatkową możliwość określenia na arkuszu inwentaryzacyjnym w systemie momentu, w którym ma on zostać przekazany do realizacji w Comarch WMS.

Comarch WMS 2015.2 to także poprawa optymalizacji takich obszarów jak: proces nadrealizacji, stosowanie zakazów w algorytmach zarządzania oraz wyszukiwanie zasobów, położeń z menu głównego Comarch WMS Magazynier.

Comarch WMS 2015.2 współpracuje z Comarch ERP Altum 2015.2.

Szczegółowy opis naszych aplikacji znajdą Państwo w dokumencie: o zmianach wprowadzonych w wersji oraz instalacji i konfiguracji, dostępnych na stronach walidowanych dla Partnerów oraz Klientów.


Serdecznie zachęcamy do zapoznania się i korzystania z naszych rozwiązań Comarch WMS!


Z pozdrowieniami,

User Avatar
pracownik comarch
Joanna Bałut
424 pkt
0 pytań
13 odpowiedzi
1 pomysłów
30 komentarzy
48 97%
Joanna Bałut odpowiedział/a na
4 lata temu

Witam,

Funkcjonalność umożliwiająca generowanie korekt z poziomu aplikacji mobilnej nie będzie realizowana w H1 2015r. Obsługa korekt z poziomu aplikacji to strategiczne plany rozwojowe. Przyznam, że nie kojarzę spotkania, rozmowy, w której ta kwestia byłaby poruszana i aby deklarowanym, proponowany terminem realizacji tej funkcjonalności była wersja 2015.5.

Z pewnością wielokrotnie poruszanym tematem była funkcjonalność umożliwiająca wystawianie korekt do dokumentów z Comarch ERP Mobile Sprzedaż w systemie Comarch ERP XL. Zgodnie z wizją rozwoju Comarch ERP XL ta funkcjonalność zostanie zrealizowana w wersji 2016.0. Zostanie stworzona możliwość korygowania dokumentów FS/PA/WZ, które pochodzą z aplikacji mobilnej.

Zachęcam do zgłaszania pomysłów na Społeczności. Te które zyskają największe poparcie pozostałych użytkowników Społeczności, będziemy uwzględniać w kolejnych wizjach rozwoju naszych produktów i realizować w następnych wersjach.

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością informujemy o udostępnieniu nowej wersji Comarch ERP Mobile 2015.0. Nowa wersja to nowe możliwości, jakie daje zarówno aplikacja do zarządzania pracownikami Comarch ERP Mobile Kierownik Sprzedaży, jak również dla przedstawicieli handlowych - Comarch ERP Mobile Sprzedaż. Prócz nowych funkcjonalności w wersji 2015.0 został także zmieniony mechanizm kontroli legalności oprogramowania oraz pojawiły się elementy nowego interfejsu aplikacji webowej.

Aplikacje z pakietu Comarch ERP Mobile zdobywają rynek. Analizując osiągniętą sprzedaż po 11 miesiącach 2014r. odnotowaliśmy ponad 26% wzrostu w porównaniu do analogicznego okresu roku 2013. Na szczególną uwagę zasługuje sprzedaż nowych licencji Comarch ERP Mobile Magazyn, która wzrosła o 89%. W rankingu sprzedaży prowadzą: NETRIX z Lublina, INFORTES z Wrocławia, T2S z Warszawy oraz CDN Partner z Krakowa. Tak trzymać!

Comarch ERP Mobile 2015.0 to przede wszystkim rozwój aplikacji mobilnych pod współpracę z systemem Comarch ERP Altum. Kierownik Sprzedaży został wzbogacony o nowe funkcjonalności umożliwiające planowanie spotkań, zadań oraz kontaktów, które następnie realizowane są przez przedstawicieli handlowych w Sprzedaży. Planując spotkania kierownik może wskazać kontrahentów, których ma odwiedzić pracownik, a system sam zaplanuje optymalną trasę przejazdu i pokaże ją na mapie. Dodatkowo, planując spotkania, czy kontakty można dodawać kwestionariusz, którego uzupełnienie z pewnością umożliwi pozyskanie ważnych informacji.

Sprzedaż została wzbogacona o kolejne funkcjonalności, które poszerzają współpracę aplikacji z systemami Comarch ERP.Nowości w Sprzedaży to m.in.:

we współpracy z Comarch ERP Altum
- dodawanie zapytań ofertowych sprzedaży,
- obsługa limitu kredytowego,
- możliwość dodawania i uzupełniania kwestionariuszy,
- obsługa numeru obcego,
- pobieranie czasu dostawy z cennika,

we współpracy z Comarch ERP XL
- obsługa limitu kredytowego,

we współpracy z Comarch ERP Optima
- edycja karty kontrahenta,
- obsługa limitu kredytowego,
- zoptymalizowanie wysyłania cen i atrybutów dokumentu na urządzenie mobilne oraz dla dokumentów wczytanych z urządzenia mobilnego działania jednostek pomocniczych.

W ramach ujednolicania kontroli legalności produktów Comarch ERP Mobile od wersji 2015.0 korzysta z tego samego narzędzia co Comarch ERP XL i Comarch ERP Optima, którym jest Comarch ERP Menadżer Kluczy. Przed aktualizacją do nowej wersji Comarch ERP Mobile należy odwiedzić stronę >>, gdzie będzie możliwość pobrania odpowiednich danych dotyczących nowego klucza zabezpieczającego. Dodanie kluczy wirtualnych do instalacji Klientów, które dokonaliśmy w ostatnich dniach nie powinny zakłócić działania Państwa Klientów. W razie problemów zalecamy wykonanie aktualizacji Menadżera Kluczy do najnowszej wersji 2015.1.1.

W sytuacji, kiedy po zalogowaniu się na podaną stronę, nie znajdą Państwo niezbędnych danych, proszę o kontakt z działem Logistyki.

Comarch ERP Mobile 2015.0 współpracuje z:

 • Comarch ERP XL 2015.0.2 oraz 2014.1.4
 • Comarch ERP Altum 2015.0
 • Comarch ERP Altum 6.3 (Sprzedaż i Kierownik Sprzedaży tylko Monitorowanie)
 • Comarch ERP Optima 2015.0.1
 • Comarch ERP XL Start (Kierownik Sprzedaży tylko Monitorowanie, Sprzedaż bez obsługi wizyt)

Szczegółowy opis nowości udostępnionych w wersji znajduje się w dokumencie: zmiany wprowadzone w Comarch ERP Mobile 2015.0 do pobrania dla Partnerów oraz dla Klientów.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się i korzystania z naszych rozwiązań!

Z pozdrowieniami,

Magdalena Ryńska napisał/a o
Ogólne
Ogólne artykułów: 119

Urszula KozłowskaZuzanna.JanickaPatrycja WolakMagdalena MorawaMagdalena TrybusKatarzyna BibrzyckaAgnieszka Żołnierczyk-BakaWojciech Borkiewicz
Newsletter
Newsletter artykułów: 12

Gabriela NadczukMarzena GierutJoanna BałutMagdalena RyńskaKamil Góral
Comarch ERP Optima
Comarch ERP Optima artykułów: 140

Optima

Urszula KozłowskaZuzanna.JanickaPaweł PilacińskiPatrycja WolakKamil LisowskiKatarzyna BibrzyckaJan FavreJarosław Bogacz

Nowość! Baza demonstracyjna dla Biur Rachunkowych

Zaktualizowano 5 lat temu

W celu ułatwienia prezentacji możliwości pracy biur rachunkowych oraz kancelarii podatkowych na programie Comarch ERP Optima, przygotowaliśmy dla Państwa bazę demonstracyjną, która zawiera listę dokumentów oraz dane słownikowe wykorzystywane na co dzień w tych placówkach.

Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną bazą prezentacyjną.

Użytkownicy

Polecane